Od jeszcze-dalej.pl

Jeśli jesteś podróżnikiem, pasjonatem wędkarstwa lub po prostu zaciągnęła Cię tu zwykła ciekawość, to powinieneś wiedzieć, że znalazłeś się wśród ludzi takich jak Ty. Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku. Krok ten, często niezauważalny, sprawia, że ruszamy z miejsca i nic już nie może nas zatrzymać. Pamiętaj, że Ty już go uczyniłeś wchodząc na tę stronę i dzieląc się z nami swoją pasją. Pragniemy, abyś poczuł smak prawdziwej przygody.
"To właśnie tam pierwszy raz poczułem, czym jest prawdziwe życie. Człowiek zapomina o zwykłych problemach, a myśli o codziennych błahostkach napawają go śmiechem. Świat bez barier i ograniczeń - przestrzeń i pełna swoboda współgrają ze świadomością niebezpieczeństwa i strachem przed śmiercią. Osamotnienie i jedność ze światem przenikają się wzajemnie. To jest prawdziwe życie. Świat nieznany i tajemniczy..."
                                                                                                                           Paweł Kempys


Pchani pasją i ciekawością docieramy do najdalszych zakątków świata. Gdy cel jest jasny, a wola nieugięta , droga staje się prosta. Samochód, statek, samolot, helikopter czy wóz bojowy to tylko środki prowadzące do celu. Wędkarstwo jest czymś więcej niż łowieniem ryb. Wędkarstwo jest celem, który pcha nas ciągle i niezłomnie do przodu. To ono pozwala dotrzeć do najbardziej niedostępnych miejsc bez względu na napotkane przeszkody. Jeżeli stoisz przed ścianą zieleni nie do przebycia, w chaszczach tak gęstych, że postawienie nogi sprawia trudność, to możesz być pewny, że prawdziwy wędkarz przejdzie je bez problemu. W końcu za nimi znajduje się rzeka!
Wyprawy i podróże wędkarskie to wspaniały sposób poznawania świata. Wędkarstwo spinningowe i muchowe to nasze hobby, którym dzielimy się kręcąc filmy wędkarskie oraz tworząc barwne relacje.